404 VYŠNIA kruizai: egzotinės kelionės į Maldyvus, kelionės į Tailandą, kelionės į Indiją, kelionės į Dubajų

1 2 3 4 5 6 07 Carnival Freedom 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Tourism Luxury Cruise Ship Wallpaper19 18  20 21 22 23 SIL1697    SS2916 25

Kruizai

EmailFacebookTwitterGoogle+Pinterest

Svetimų kraštų nebūna, yra tik dar neatrastas pasaulio grožis! Išskirtines ir stilingas keliones Vyšnia rekomenduoja, Jūs išsirenkate, Vyšnia jas suorganizuoja ir Jūs mėgaujatės prabangiomis atostogomis! Tūkstančio mylių kelionė prasideda su Vyšnia!

Prabangiausi pasaulio kruizai gniaužia kvapą savo dydžiu, galybe ir prabanga. Jausmas, kuris aplanko mėgaujantis pasaulinio lygio pasirodymais, aukščiausios rūšies vynais ir išlaikytais tauriaisiais gėrimais bei fantastiško skonio virtuvės šefų kūriniais ir suvokiant, kad visa tai vyksta vidury vandenyno…

Kruizas – tai galimybė kiekvieną dieną komfortiškai ilsintis atsidurti vis kitame krašte. Dieną skirti pažinčiai ir maloniems vietinio gyvenimo tyrinėjimams, o vakare ir vėl pasinerti į prabangų poilsį bei naktines šėliones.

Vyšnia rekomenduojamuose kruizuose viskas yra orientuotą į visapusišką poreikių patenkinimą ir išskirtinį dėmesį keleiviui – kiekvienam svečiui tenka beveik 1 aptarnaujančio personalo narys ir visi svečiai turi savo asmeninį liokajų, kuris pasirūpina, jog Jums nieko netrūktų kelionės metu. Garantuojamas profesionalus aptarnavimas kajutėse visą parą – pusryčiai tekant saulei ar lengvi naktipiečiai vidury nakties – viskas Jūsų malonumui! Elegantiški ir jaukūs laineriai su prabangiai įrengtomis kajutėmis, privačiomis terasomis kuria ypatingo komforto jausmą kiekvienos kelionės metu.

Vyšnia rekomenduoja stilingus kruizus:

  • Karibų jūros regione ir Pietų Amerikos pakrante;
  • Viduržemio, Raudonosios ir Šiaurės jūrų regionuose;
  • Pietų Afrikos pakrante;
  • Rytų Atlanto regione;
  • Kanarų salų regione;
  • Arabų jūros regione.

Ir visgi, tai tik maža dalelytė iš to, ką turime Jums pasiūlyti! Mes pasirūpinsime viskuo – nuo viešbučių rezervavimo iki lėktuvo bilietų – kad tik patirtumėte idealių atostogų žavesį.


0.00 LTL
Įtraukti šią kelionę į "Mano kelionės"