PAra (1) PAra (1) A supporter of Paraguay's President Fernando Lugo, with the colours of the Paraguayan flag painted on his face, waits outside the Congress building before the start of Lugo's impeachment in Asuncion Clement Grenier lyon FOOTBALL Olympique Lyon vs Evian Thonon Gaillard Ligue 1 26 01 2014 Fre PAra (27) PAra (28) PAra (29) OLYMPUS DIGITAL CAMERA PAra (31) PAra (32) PAra (33) PAra (34) PAra (35) PAra (36) PAra (37) PAra (38) PAra (39) Hyacinth Macaws (Anodorhynchus hyacinthinus) at the Nashville Zoo at Grassmere PAra (41) PAra (42) PAra (43) PAra (44) PAra (45) PAra (46) PAra (47) PAra (48) PAra (49) PAra (50) OLYMPUS DIGITAL CAMERA PAra (52) PAra (53) PAra (54) PAra (55) PAra (56) Notting Hill Carnival PAra (58) PAra (59) PAra (60) PAra (61) PAra (62)

Kelionė į Paragvajų – Pietų Amerikos širdis

Rekomenduoti šią kelionę:
EmailFacebookTwitterGoogle+Pinterest

Svetimų kraštų nebūna, yra tik dar neatrastas pasaulio grožis! Vyšnia Jūsų atostogomis pasirūpins nuo pradžios iki pat pabaigos – tai ne tik lėktuvo bilietai ir viešbučių rezervacija, bet ir rekomenduojamos ekskursijos, maršrutai, išskirtinės, unikalios lankytinos vietos... Tūkstančio mylių kelionė prasideda su Vyšnia!

Pažinti pasaulio unikalumą – tai reiškia

  • paragauti tiesiog vietoje sirpstančio egzotinio vaisiaus, kurio net pavadinimo kartais nepavyksta ištarti…
  • kalnų apsuptyje klausytis stebuklingai skambančio tradicinio vietos muzikos instrumento…
  • įmerkti kojas į krištolinį vandenyną, skalaujantį paslaptingo ir dar neatrasto krašto krantus…
  • patekus į niekada nemiegančio megapolio širdį su tūkstančiais šviesoforo signalų, dangoraižių šešėlyje stebėtis žmonių galimybių didybe…
  • ieškoti nuotykių jaudulio išbandant dalykus, kurie suvirpina ne tik kūną, bet ir sielą…
  • užgniaužus kvapą dėl atradimų džiaugsmo mėgautis kiekviena akimirka svetur…

Arba paprasčiausiai atvykus į Paragvajų paspausti ranką, padovanoti šypsnį ar smalsumo kupiną žvilgsnį nepažįstamam žmogui ir akimirksniu įkvėpti šios šalies dvasios!

Pažintį su Paragvaju pradėkite jau dabar – skrydžiai nuo 1150 Eur į abi puses, apgyvendinimas 5* viešbutyje nuo 65 Eur parai asmeniui!

Ir visgi, tai tik maža dalelytė iš to, ką turime Jums pasiūlyti! Mes pasirūpinsime viskuo, kad tik patirtumėte idealių atostogų žavesį.


0.00 LTL
Įtraukti šią kelionę į "Mano kelionės"