Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 1Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 2 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 3 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 4 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 31Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 32 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 254 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 10Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAKelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 11 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 7Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 15Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 9Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 18   Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 8Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 12 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 13 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 14 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 16  Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 20 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 19Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 21 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 22 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 24 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 26Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 17 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 27Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 23 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 28 Kelionė į Jordaniją (egzotinės kelionės) 29

Kelionė į Jordaniją – istorijos didybė šiuolaikiniame pasaulyje

Rekomenduoti šią kelionę:
EmailFacebookTwitterGoogle+Pinterest

Svetimų kraštų nebūna, yra tik dar neatrastas pasaulio grožis! Vyšnia Jūsų atostogomis pasirūpins nuo pradžios iki pat pabaigos – tai ne tik lėktuvo bilietai ir viešbučių rezervacija, bet ir rekomenduojamos ekskursijos, maršrutai, išskirtinės, unikalios lankytinos vietos... Tūkstančio mylių kelionė prasideda su Vyšnia!

Pažinti pasaulio unikalumą – tai reiškia

  • paragauti tiesiog vietoje sirpstančio egzotinio vaisiaus, kurio net pavadinimo kartais nepavyksta ištarti…
  • kalnų apsuptyje klausytis stebuklingai skambančio tradicinio vietos muzikos instrumento…
  • įmerkti kojas į krištolinį vandenyną, skalaujantį paslaptingo ir dar neatrasto krašto krantus…
  • patekus į niekada nemiegančio megapolio širdį su tūkstančiais šviesoforo signalų, dangoraižių šešėlyje stebėtis žmonių galimybių didybe…
  • ieškoti nuotykių jaudulio išbandant dalykus, kurie suvirpina ne tik kūną, bet ir sielą…
  • užgniaužus kvapą dėl atradimų džiaugsmo mėgautis kiekviena akimirka svetur…

Arba paprasčiausiai atvykus į Jordaniją paspausti ranką, padovanoti šypsnį ar smalsumo kupiną žvilgsnį nepažįstamam žmogui ir akimirksniu įkvėpti šios šalies dvasios!

Pažintį su Jordanija pradėkite jau dabar – skrydžiai nuo 571 Eur (1.970 Lt) į abi puses, apgyvendinimas 5* viešbutyje nuo 52 Eur (180 Lt) parai asmeniui!

Ir visgi, tai tik maža dalelytė iš to, ką turime Jums pasiūlyti! Mes pasirūpinsime viskuo, kad tik patirtumėte idealių atostogų žavesį.


0.00 LTL
Įtraukti šią kelionę į "Mano kelionės"