Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 1Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) Holiday and vacation concept ( beaches & summer ) Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 3 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 4 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 5 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 6Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 7 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 8 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 9 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 10 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 11 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 12 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 13 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 14 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 15 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 16 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 17 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 18 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 19 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 20 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 21 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 22Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 23 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 24 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) Cala Vadella in Ibiza island with turquoise water Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 26 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 27 Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) APCCDT Kelionė į Ibizą (egzotinės kelionės) 29

Kelionė į Ibizą – fantazijų salą

Rekomenduoti šią kelionę:
EmailFacebookTwitterGoogle+Pinterest

Svetimų kraštų nebūna, yra tik dar neatrastas pasaulio grožis! Vyšnia Jūsų atostogomis pasirūpins nuo pradžios iki pat pabaigos – tai ne tik lėktuvo bilietai ir viešbučių rezervacija, bet ir rekomenduojamos ekskursijos, maršrutai, išskirtinės, unikalios lankytinos vietos... Tūkstančio mylių kelionė prasideda su Vyšnia!

Pažinti pasaulio unikalumą – tai reiškia:

  • paragauti tiesiog vietoje sirpstančio egzotinio vaisiaus, kurio net pavadinimo kartais nepavyksta ištarti…
  • kalnų apsuptyje klausytis stebuklingai skambančio tradicinio vietos muzikos instrumento…
  • įmerkti kojas į krištolinį vandenyną, skalaujantį paslaptingo ir dar neatrasto krašto krantus…
  • patekus į niekada nemiegančio megapolio širdį su tūkstančiais šviesoforo signalų, dangoraižių šešėlyje stebėtis žmonių galimybių didybe…
  • ieškoti nuotykių jaudulio išbandant dalykus, kurie suvirpina ne tik kūną, bet ir sielą…
  • užgniaužus kvapą dėl atradimų džiaugsmo mėgautis kiekviena akimirka svetur…

Arba paprasčiausiai atvykus į Ibizą paspausti ranką, padovanoti šypsnį ar smalsumo kupiną žvilgsnį nepažįstamam žmogui ir akimirksniu įkvėpti šios šalies dvasios!

Pažintį su Ibizą pradėkite jau dabar – skrydžiai nuo 75 Eur (259 Lt) į abi puses, apgyvendinimas 5* viešbutyje nuo 239 Eur (824 Lt) parai asmeniui!

Ir visgi, tai tik maža dalelytė iš to, ką turime Jums pasiūlyti! Mes pasirūpinsime viskuo, kad tik patirtumėte idealių atostogų žavesį.


0.00 LTL
Įtraukti šią kelionę į "Mano kelionės"