Fer (1) Fer (3) Fer (4) Fer (5) Fer (6) A reveller from the Salgueiro samba school takes part in a parade on the second night of the annual Carnival parade in Rio de Janeiro's Sambadrome Snapshot of Fernando de Noronha Fer (9) Fer (10) Fer (11) Fer (12) Fer (13) A Brazilian black hawk helicopter arrive from a search operation over the area where Air France flight AF447 went missing in Fernando de Noronha island Fer (15) Fer (16) Fer (17) Fer (19) Fer (20) Fer (21) Fer (22) Fer (23) Fer (24) Fer (25) Camera 360 Fer (27) Fer (28) Fer (29) Fer (30) Fer (31) SONY DSC Fer (33) Fer (34) Fer (35) Fer (36) Fer (37) Fer (38) Fer (39) Fer (40)

Kelionė į Fernando de Noronha – Nardytojų meką

Rekomenduoti šią kelionę:
EmailFacebookTwitterGoogle+Pinterest

Svetimų kraštų nebūna, yra tik dar neatrastas pasaulio grožis! Vyšnia Jūsų atostogomis pasirūpins nuo pradžios iki pat pabaigos – tai ne tik lėktuvo bilietai ir viešbučių rezervacija, bet ir rekomenduojamos ekskursijos, maršrutai, išskirtinės, unikalios lankytinos vietos... Tūkstančio mylių kelionė prasideda su Vyšnia!

Pažinti pasaulio unikalumą – tai reiškia

  • paragauti tiesiog vietoje sirpstančio egzotinio vaisiaus, kurio net pavadinimo kartais nepavyksta ištarti…
  • kalnų apsuptyje klausytis stebuklingai skambančio tradicinio vietos muzikos instrumento…
  • įmerkti kojas į krištolinį vandenyną, skalaujantį paslaptingo ir dar neatrasto krašto krantus…
  • patekus į niekada nemiegančio megapolio širdį su tūkstančiais šviesoforo signalų, dangoraižių šešėlyje stebėtis žmonių galimybių didybe…
  • ieškoti nuotykių jaudulio išbandant dalykus, kurie suvirpina ne tik kūną, bet ir sielą…
  • užgniaužus kvapą dėl atradimų džiaugsmo mėgautis kiekviena akimirka svetur…

Arba paprasčiausiai atvykus į Fernando de Noronha paspausti ranką, padovanoti šypsnį ar smalsumo kupiną žvilgsnį nepažįstamam žmogui ir akimirksniu įkvėpti šios šalies dvasios!

Pažintį su Fernando de Noronha pradėkite jau dabar – skrydžiai nuo 1700 Eur į abi puses, apgyvendinimas 5* viešbutyje nuo 66 Eur parai asmeniui!

Ir visgi, tai tik maža dalelytė iš to, ką turime Jums pasiūlyti! Mes pasirūpinsime viskuo, kad tik patirtumėte idealių atostogų žavesį.


0.00 LTL
Įtraukti šią kelionę į "Mano kelionės"