TSJ_Omnia_MountainResort_Zermatt_Switzerland_01TSJ_Aenaon_Villas_Santorini_Greece_01The_Style_Junkies_Macakizi_Hotel_Bodrum_19tsj-experimental-beach-ibiza-05TSJ-Palais-Namaskar-Hotel-Marrakech-05

Europa, Afrika

Rekomenduoti šią kelionę:
EmailFacebookTwitterGoogle+Pinterest

Svetimų kraštų nebūna, yra tik dar neatrastas pasaulio grožis! Vyšnia Jūsų atostogomis pasirūpins nuo pradžios iki pat pabaigos – tai ne tik lėktuvo bilietai ir viešbučių rezervacija, bet ir rekomenduojamos ekskursijos, maršrutai, išskirtinės, unikalios lankytinos vietos... Tūkstančio mylių kelionė prasideda su Vyšnia!

 • Kroatija – sodri gamta, gražūs ir draugiški žmonės, romantiški miestų senamiesčiai – skamba kažkur girdėta? Šią nuostabią Adrijos jūros šalį galime vadinti beveik kaimyne!
 • Italija – daug daugiau nei picos, spaghetti ir pasviręs Pizos bokštas… Tai pietietiška emocija, stilingi vyrai ir moterys, lyg iš atviruko perkeltos gatvelės, namai, parduotuvėlės ir miesto aikštės. Paprasčiausiai idealu!
 • Egiptas – ši pasaulio vieta ypatingai traukia keliauti su šeima bei vaikais! Vos spėjama stebėtis ir grožėtis šios šalies didybe, jos istorinių statinių grožiu ir išskirtinumu.
 • Gran Kanarija – vos 60 km. skersmens Kanarų salyno sala, kurioje telpa visas pasaulis – dykumos, smėlėtos kopos, du kilometrus siekiančios viršukalnės, krateriai, subtropiniai miškai, užgesę ugnikalniai, platūs paplūdimiai…
 • Tenerifė – saulės ieškotojai čia randa, ko ieškoję! Nors kartą gyvenime būtina pamatyti ypatingus šios salos vaizdus, besidriekiančius juoduosius paplūdimius ir aukščiausios Ispanijos viršukalnės peizažą.
 • Tunisas – arabų kraštas su prancūzišku atspalviu. Ypatingas jausmas užlieja, kai suvokiama, jog esama Afrikoje, bet užrašai prancūzų kalba, vidumi ir išore laisvi gyventojai, didžiųjų miestų gatvės ir pastatai mažai kuo skiriasi nuo Europos.
 • Marokas – čia norisi sugrįžti! Kartą susižavėjus dykumos magija, kvapniais valgiais ir užburiančiais turgumis – pamiršti šios egzotikos nebeįmanoma.
 • Portugalija – vieta, kur karaliauja kontrastai. Didžiuliai miestų senamiesčiai su žavingais namukais bei mažytėmis lauko kavinukėmis ir įspūdingi šiuolaikinio pasaulio statiniai, siauros, akmenimis grįstos gatvelės ir siautulingi naktiniai klubai, švelnus klimatas ir žavingi paplūdimiai…
 • Graikija – unikalus antikinės dvasios ir atmosferos kupinas perlas Viduržemio jūroje. Dievų salos – Kosas, Kreta, Rodas – abejingų nepalieka!
 • Kipras – čia vasara ateina anksčiausiai visoje Europoje ir pasilieka net 340 dienų per metus. Kaip saulės ir Viduržemio jūros dvelksmo, taip ir vyno bei meilės čia niekada nepritrūks!
 • Fuerteventura – 150 paplūdimių, erdvė ir ramybė, šiltas vėjuotas klimatas. Viskas tuo pasakyta – aktyvaus laisvalaikio entuziastams tai tikras lobis. Banglenčių ir jėgos aitvarų sportas, buriavimas, nardymas, keturračiai, žirgai ir golfas čia kasdienybė!
 • Bulgarija – tobuloms šeimos atostogoms! Netolimas skrydis ir puikus oras, gardus maistas, daug prinokusių saldžių vaisių ir daržovių čia ir dabar – svarios priežastys įsimylėti šią šalį.
 • Turkija – šalis, kurioje turistai jaučiasi geriau nei namie! Jokių rūpesčių, viskas pagalvota ir padaryta, kad būtų patogiau, lengviau, geriau! Ir visgi, tai ne vien lepinamų turistų rojus – tai dviejų kontinentų susitikimo šalis, kurioje drauge gyvena griežta religija ir prigimtinė žmogaus laisvė.
 • Ispanija – šiame pasaulio kampelyje energingos spalvos ir ugningas vietinių temperamentas džiugina akis ir lepina sielą. Koridos dvasia ir gardaus maisto kvapas persismelkia kiekvieną akimirką šioje žemėje.

Ir visgi, tai tik maža dalelytė iš to, ką turime Jums pasiūlyti! Mes pasirūpinsime viskuo, kad tik patirtumėte idealių atostogų žavesį.


0.00 LTL
Įtraukti šią kelionę į "Mano kelionės"