404 Apie VYŠNIA: egzotinės kelionės į Maldyvus, Tailandą, Indiją, Dubajų

001 002fotoapei

Apie mus

Vyšnia kelionės yra lyg tos vasaros naktys skambant užburiančiai muzikai, šurmuliuojant smagiems pokalbiams prie vyno taurės, o Jums vis šokant ir šokant… Lyg ta ugningai raudona, prisirpusi uoga, vainikuojanti mėgavimosi geriausiomis atostogomis akimirką…

Vyšnia kelionės yra tikras gyvenimo džiaugsmas ir malonumas! Atrastais stilingiausiais ir prabanga dvelkiančiais boutique viešbučiais, modernaus dizaino 5* kurortais, geriausiais sveikatingumo ir SPA centrais, šokių klubais bei paplūdimio barais, elegantiškiausiais restoranais – visais šiais įspūdingais atradimais norime pasidalinti su Jumis!

Čia svarbiausias jausmas – WOW faktorius – yra tai, kas užgniauš Jums kvapą aplankius bet kurį iš kruopščiai atrinktų Vyšnia nekasdieniškų šio pasaulio kampelių.

Visos kelionės garantuoja nepamirštamas emocijas ir neišgaruojančius įspūdžius – savo išgyventą atradimų patirtį norime perduoti ir Jums, nes čia svarbiausia WOW!

Gyvenimo malonumas yra ieškoti ir atrasti nepaprastas ir egzotika kvepiančias vietas, kad vėliau jas galėtume užtikrintai rekomenduoti būtent Jums!