953teztour_logo vasaraaaacempionatas 2tailandas-2

66

23103109

 

 

Tez Tour kelionės

Vykstantiems į Tailandą – nemokamos Tez tour ekskursijos!

Tailandas – begalo įvairi ir kontrastų pilna šalis. Čia atvykę keliautojai jaučiasi priblokšti ir patiria visą emocijų spektrą. Tez tour vykstantiems poilsiauti į Tailandą, dovanoja nemokamas ekskursijas kiekviename poilsio regione.

  1. Krokodilų ferma ir milijonus metų skaičiuojantis akmenų parkas (Pataja)
  2. Pataja „Trys viename“ (Pataja)
  3. Apžvalginė ekskursija po Puketo salą (Puketas)
  4. Egzotikos pasaulis (Puketas)
  5. Apžvalginė ekskursija po Samui salą „Trys viename“ (Samujis)

2015 m. vasaros sezono išankstiniai Tez tour kelionių pardavimai!

Džiaugiamės, jog vis dar galime Jums pasiūlyti didžiąją dalį vasaros kelionių išankstinių pirkimų sąlygomis ir pratęsti nuolaidų iki -50% galiojimą!

Keliones iš anksto pirkti verta, nes:

  • Pradinė įmoka 10% kelionės kainos. Likusią kelionės kainos dalį sumokant ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.
  • Išankstinių vasaros sezono kelionių pardavimų metu nemokamai galima keisti sutarties sąlygas – kelionės datą, trukmę, apgyvendinimo ar maitinimo tipą ir kitas kelionės sutarties sąlygas, tačiau bus taikomos keitimo dieną galiojančios kelionės kainos.
  • Vietų skaičius pagal išankstinius pardavimus yra ribotas.

Tez tour dovana jaunavedžiams!

Visiems jaunavedžiams Tez tour linki neišsenkančios meilės bei siūlo romantiškai praleisti savo medaus mėnesį pasirinktoje šalyje. Pasinaudokite siūlomomis nuolaidomis iki  5% bei pratęskite savo nuostabią šventę!

 

Tez tour Lietuva savo veiklą pradėjo 2003 metais. Tez tour Lietuva priklauso tarptautinei Tez tour kompanijai, per metus poilsiui į užsienio kraštus išskraidinančiai net 2 mln. turistų. Tarptautinis kelionių organizatorius Tez tour, savo veiklą pradėjęs 1994 m., šiandien vienija net 29 tarptautines kompanijas ir patenka į pagrindinių Europos kelionių organizatorių, tokių kaip „Tui“, „Thomas Cook“ bei „Thompson“, penketuką. Tez tour kompanijai taip pat priklauso turistų puikiai įvertinti ir pamėgti Amara tinko viešbučiai Turkijos kurortuose.

Ilgametė patirtis dirbant su didžiuliais turistų srautais, puikus turizmo rinkos išmanymas, patikimiausios skrydžių kompanijos ir ypač platus geriausių viešbučių asortimentas leidžia Tez tour Jums pasiūlyti itin plačias poilsio pasirinkimo galimybes, neapsiribojant poilsinėmis kelionėmis.

Šiandien su Tez tour iš Lietuvos galite nuvykti į labiausiai pamėgtus ir populiariausius Turkijos, Egipto, Ispanijos, Graikijos, Bulgarijos kurortus. Žiemos sezono metu kviečia keliauti į amžino pavasario salą Tenerifę, egzotiškąjį Tailandą, taip pat į Austriją bei Italiją, viliojančias puikiomis kalnų slidinėjimo trasomis bei kokybiškomis SPA centrų paslaugomis.

Taip pat su Tez tour galima nuvykti į Kipro, Meksikos, Kubos, Dominikos respublikos, Brazilijos, Kinijos, Tailando, Šri Lankos, Maldyvų, Egipto, Jungtinių Arabų Emyratų, Turkijos, Graikijos, Bulgarijos, Ispanijos, Italijos kurortus. Slidinėti Tez tour kviečia į Andorą, Italiją, Ukrainą, Turkiją, Bulgariją ir Austriją.