404 Prabangios vilos Graikijoje - Vyšnia - WOW kelionės

1 YouPhoriaVillas2 luxuryvillascover3 VillaKamyAssimi Villa+Loutraki santorinivilla kerrafina

Prabangios vilos Graikijoje

Rekomenduoti šią kelionę:
EmailFacebookTwitterGoogle+Pinterest

Svetimų kraštų nebūna, yra tik dar neatrastas pasaulio grožis! Vyšnia Jūsų atostogomis pasirūpins nuo pradžios iki pat pabaigos – tai ne tik lėktuvo bilietai ir viešbučių rezervacija, bet ir rekomenduojamos ekskursijos, maršrutai, išskirtinės, unikalios lankytinos vietos... Tūkstančio mylių kelionė prasideda su Vyšnia!

  • Poilsinės/pažintinės kelionės individualiai, mažomis ir didesnėmis grupėmis;
  • Pasaulinio lygio kultūriniai renginiai (nuo spalvingojo Rio de Žaneiro karnavalo iki Grammy apdovanojimo ceremonijų ir nuo bilietų į pasaulinio lygio žvaigždžių pasirodymus iki žymiausių operų karališkose filharmonijose ir teatruose);
  • Užsakome lėktuvų, keltų, autobusų, traukinių bilietus, kruizinius kelialapius;
  • Pasaulinio lygio sporto renginiai (nuo Dakaro ralio iki banglenčių sporto varžybų Pietų Amerikoje ir nuo futbolo ir krepšinio čempionatų iki Formulė-1 varžybų visame pasaulyje);
  • Apgyvendinimas viešbučiuose, privačiuose apartamentuose ir vilose visame pasaulyje;
  • Laisvalaikio pramogos (nuo ekstremalių potyrių sklandant parasparniu šalia snieguotų kalnų viršukalnių iki nardymo tarp koralinių rifų žydrojoje lagūnoje, nuo šuolio su guma į bekraštę bedugnę iki tradicinių turkiškų naktų).

Ir visgi, tai tik maža dalelytė iš to, ką turime Jums pasiūlyti! Mes pasirūpinsime viskuo, kad tik patirtumėte idealių atostogų žavesį.


0.00 LTL
Įtraukti šią kelionę į "Mano kelionės"