Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 01Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 02 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 03Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) Print Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 29 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 32_2 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 33 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 33_2 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 34 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 36 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 37Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 21 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 38 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 1Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 1 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 2 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) Scott Sporleder Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 6 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) SONY DSC Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 7_2 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 8Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 22 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) SONY DSC Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 10 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 11 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 12 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) Beach wallpaper - Boracay island Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 14_2 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 16 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 20 Kelionė į Filipinus (egzotinės kelionės) 20_2

Kelionė į Filipinus – paslaptingą Ramiojo vandenyno perlą

Rekomenduoti šią kelionę:
EmailFacebookTwitterGoogle+Pinterest

Svetimų kraštų nebūna, yra tik dar neatrastas pasaulio grožis! Vyšnia Jūsų atostogomis pasirūpins nuo pradžios iki pat pabaigos – tai ne tik lėktuvo bilietai ir viešbučių rezervacija, bet ir rekomenduojamos ekskursijos, maršrutai, išskirtinės, unikalios lankytinos vietos... Tūkstančio mylių kelionė prasideda su Vyšnia!

Pažinti pasaulio unikalumą – tai reiškia:

  • paragauti tiesiog vietoje sirpstančio egzotinio vaisiaus, kurio net pavadinimo kartais nepavyksta ištarti…
  • kalnų apsuptyje klausytis stebuklingai skambančio tradicinio vietos muzikos instrumento…
  • įmerkti kojas į krištolinį vandenyną, skalaujantį paslaptingo ir dar neatrasto krašto krantus…
  • patekus į niekada nemiegančio megapolio širdį su tūkstančiais šviesoforo signalų, dangoraižių šešėlyje stebėtis žmonių galimybių didybe…
  • ieškoti nuotykių jaudulio išbandant dalykus, kurie suvirpina ne tik kūną, bet ir sielą…
  • užgniaužus kvapą dėl atradimų džiaugsmo mėgautis kiekviena akimirka svetur…

Arba paprasčiausiai atvykus į Filipinus paspausti ranką, padovanoti šypsnį ar smalsumo kupiną žvilgsnį nepažįstamam žmogui ir akimirksniu įkvėpti šios šalies dvasios!

Pažintį su Filipinais pradėkite jau dabar – skrydžiai nuo 454 Eur (1.568 Lt) į abi puses, apgyvendinimas 5* viešbutyje nuo 51 Eur (177 Lt) parai asmeniui!

Ir visgi, tai tik maža dalelytė iš to, ką turime Jums pasiūlyti! Mes pasirūpinsime viskuo, kad tik patirtumėte idealių atostogų žavesį.


0.00 LTL
Įtraukti šią kelionę į "Mano kelionės"