1 2 3 4 5

Azija, Karibai,
Ramusis vandenynas

Rekomenduoti šią kelionę:
EmailFacebookTwitterGoogle+Pinterest

Svetimų kraštų nebūna, yra tik dar neatrastas pasaulio grožis! Vyšnia Jūsų atostogomis pasirūpins nuo pradžios iki pat pabaigos – tai ne tik lėktuvo bilietai ir viešbučių rezervacija, bet ir rekomenduojamos ekskursijos, maršrutai, išskirtinės, unikalios lankytinos vietos... Tūkstančio mylių kelionė prasideda su Vyšnia!

 • Cook salos – 15 fantastiško grožio salų Ramiajame vandenyne. Oficialiai saloms vadovauja Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II, todėl nenuostabu, kad karališka atmosfera lydi kiekvieną žingsnį Cook salose!
 • Vanuatu – tarp Australijos ir Naujosios Zelandijos išsidėsčiusi 82 salas jungianti Nepriklausoma Respublika. Dar tik nedaugelio pasaulio keliautojų atrastas egzotikos kampelis traukia susipažinti su autentiška vietinių buitimi, paragauti ką tik nuskintų tropinių vaisių ar užsiimti paviršiniu bei giluminiu nardymu.
 • Anguilla – sala Karibų jūros regione, kuri žavi laukiniais paplūdimiais ir kvapą gniaužiančiu gamtos grožiu! Tai vieta, kurioje ramus ir svajingas salos gyvenimo ritmas atspindi idealių atostogų prasmę.
 • Tahiti – tai romantika, natūralus grožis ir dar nepatirtų nuotykių jaudulys. Būtent Taitis daugeliui įsimylėjusių keliones tampa slaptu rojumi, kur neįtikėtino žydrumo lagūnos ir balto smėlio paplūdimiai tik ir laukia, kada bus atrasti!
 • Aruba – pietinė Karibų jūros regiono sala, esanti vos už 24 km nuo Venesuelos krantų. Jei trokštama pasislėpti nuo aplinkinio pasaulio ir leisti sau pailsėti baltuose paplūdimiuose, o akis pamaloninti neregėta architektūra – būtina aplankyti Arubą.
 • Palau sala – nardytojų rojus! Čia gausu koralinių rifų, žydrųjų duobių, karo laikų laivų liekanų, slaptų olų ir tunelių bei daugiau nei 60 vertikalių povandeninių sienų su stulbinančia žuvų ir jūros sutvėrimų įvairove!
 • Bonaire sala – vėjas, saulė, nepakartojamos bangos ir gaivuma, užliejanti kaskart pasinėrus po vandeniu! Laikas čia sustoja!
 • Curacao sala – Karibų jūros sala, kurios paplūdimiai ir jaukios įlankėlės dažnai būna tokios atokios, kad užklydę į jas galite pasijusti, kaip negyvenamoje saloje.
 • Roatan – privatumą sauganti ir kvapą gniaužianti sala Karibuose. Jūsų paslaptys čia saugios, nes net 100 mylių atstumu nerasite nei gyvos dvasios – pasinerti į grožio ir gundančios vienatvės atmosferą čia taip paprasta…
 • Culebra sala – saulė čia lepina ištisus metus! Nardymas, mėgavimasis saulės bučiniai ir žydro vandens gaivuma – štai kas šią vietą paverčia ypatinga atokvėpio oaze!
 • Turks ir caicos salynas žavi natūralumu ir autentiška Karibų jūros regiono dvasia. Neišsisklaidantys saulės spinduliai, įstabių koralų ir neregėtų žuvų grožis po vandeniu… Vietinių geranoriškumas ir vaišingumas abejingų palikti paprasčiausiai negali – viskas čia sukasi tik apie Jus!

Ir visgi, tai tik maža dalelytė iš to, ką turime Jums pasiūlyti! Mes pasirūpinsime viskuo, kad tik patirtumėte idealių atostogų žavesį.


0.00 LTL
Įtraukti šią kelionę į "Mano kelionės"